Ogłoszenie w sprawie intencji modlitewnych

Kochani Czytelnicy!

Uprzejmie informujemy, że otrzymywane intencje (tutaj: kliknij) przeklejamy z maili do Worda, jutro odeślemy je wszystkie do USA, tam na miejscu zostaną one wydrukowane bez podawania waszych adresów mailowych i szczegółowych danych.

Jednocześnie ze swej strony dziękujemy za tak wielkie zaufanie i podawanie tych intencji do nas. Jak wiele cierpienia, chorób, problemów, ludzkiej biedy. Poprawiając zwykłe literówki, wklejając do Worda widzimy je i ze swej strony poza anonimowością ofiarujemy swoją codzienną modlitwę (Dziesiątek Różańca oraz Pod Twoją obronę – odmawiane podczas Apelu Jasnogórskiego z TV TRWAM lub z RM)

Na chwilę obecną mamy już tak dużo intencji, że pracy nas czeka do jutra, ale każda intencja to kawałek ludzkiego życia i nasza wielka odpowiedzialność przed wami i przed Matką Bożą.

Dziękujemy wam, chce się rzec za Matką Bożą – Królową Pokoju, dziękujemy, że odpowiedzieliście na to wezwanie”

Żadna intencja nie zostanie zapomniana, każdą przeklejamy ze wzruszeniem i łezką w oku. Kilku osobom pod wrażeniem próśb odpisujemy sami, jak np. wczoraj do jednej pani, że wierzymy, że Pan Bóg się zlituje i obdarzy ją dzieciątkiem – córeczką? 🙂 Podobnie z Panem Markiem – tylko On wie i my jak ważne jest to, co napisał.

Bóg Wam wszystkim zapłać. Ewentualnie do rana, do godz. 8-00 polskiego czasu możecie nadsyłać Państwo swe intencje gdyż jutro dokleilibyśmy tylko końcówkę. Wieczorem musza być wydrukowane i w podróż do Mateńki do Pittsburgha

Intencje przysyłajcie nadal na adres jutrzenka2012@gmail.com
Sami również prosimy o Zdrowaś Maryjo w naszej intencji

Admini

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s