Wraz z ks. Tomaszem tworzymy modlitewną armię za nienarodzonych – z cyklu STOP ABORCJI. cz. III

Apel ks. Tomasza o modlitwę w Wielkim Poście, za nienarodzone maleństwa i tych, którzy aborcję popierają!

   […]Piszę zatem do Was, kim­kol­wiek jeste­ście, a czy­ta­cie te słowa. Piszę do Was jak żebrak, w imie­niu tych, któ­rzy nie mają głosu. Piszę do Was, aby­ście pod­jęli modli­twę, post i jał­mużnę za nie­na­ro­dzo­nych.
Jeśli zde­cy­du­je­cie się na ten krok, pro­szę o kon­takt za pomocą wia­do­mo­ści pry­wat­nej (zakładka KON­TAKT). http://delurski.pl/40-dni-dla-zycia/
Tak jak w Adwen­cie zro­bię listę zaan­ga­żo­wa­nych.
Jeśli zamó­wi­cie Mszę świętą w wyżej wymie­nio­nych inten­cjach to bar­dzo pro­szę napi­sać mi gdzie (mia­sto) i kiedy (dzień i godzina) będzie ona celebrowana.

Podob­nie jak w Adwen­cie pro­po­nuję mini­mum 10 minut dzien­nie modli­twy za dzieci, rodzi­ców, leka­rzy. Formę pozo­sta­wiam Waszej wyobraźni miło­sier­dzia. Może to być np. róża­niec, koronka, ado­ra­cja, lek­tura Pisma. Można także uczest­ni­czyć we Mszy świę­tej w dni powsze­dnie i swoją modli­twę oraz komu­nię świętą ofia­ro­wać za dzieci. 

„STAR­TU­JEMY WE ŚRODĘ POPIEL­COWĄ (22 LUTEGO), KOŃ­CZYMY W WIELKI PIĄ­TEK (6 KWIET­NIA). (wiem, że zaha­czamy już o święte Tri­duum, ale tajem­nica Wiel­kiego Piątku dosko­nale «pasuje» do tajem­nicy abor­cyj­nej nieprawości)„. http://delurski.pl/40-dni-dla-zycia/

Zapraszamy do wpisywania się w komentarze, kto chce przystąpić do tej antyaborcyjnej krucjaty. Oby było nas jak najwięcej.

Mały Jaś liczy na nas –pokochaj małego Jasia – nie zawiedźmy go 😉

Informacja od ks. Tomasza 🙂

W imieniu dzieci, Bóg zapłać!
xT. Delurski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Wraz z ks. Tomaszem tworzymy modlitewną armię za nienarodzonych – z cyklu STOP ABORCJI. cz. III

 1. Pietrzak Izabela pisze:

  Jestem z Wami

 2. wobroniewiary pisze:

  Bóg zapłać!
  My właśnie zapisaliśmy się we dwoje na akcję 40 dni dla życia 🙂
  Co zrobić, by wspomóc modlitwą? Wystarczy wejść na stronę:http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/

 3. Małgorzata Z pisze:

  Jego Ekscelencja ksiądz biskup Józef Michalik
  MD, 24 lutego, 2012 – 14:09 abp Józef Michalik Kraj

  W przekaziorach przetacza się kampania mająca zdyskredytować Jego Ekscelencję księdza biskupa Józefa Michalika, Metropolitę Przemyskiego, który jest zarazem Przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski. Kampania prowadzona jest w sposób zorganizowany. Nie wierzę bowiem w zbieg okoliczności w wyniku, którego pojawia się seria, prymitywnych ataków na wybraną osobę.

  Kilka dni temu zamieszczono wulgarny artykuł na okładce urbanowego szmatławca. Początkowo nie zwróciłem na to uwagi. Tam nie istnieje przyzwoitość. To był jednak początek. Pretekstem do ataku w „niekontrowersyjnych” mediach stał się „List pasterski Metropolity Przemyskiego na I Niedzielę Wielkiego Postu a.d. 2012”.

  Kampania prowadzona jest wielotorowo. „Krytyki” listu dokonali „najświatlejsi znawcy religii” z Czerskiej, sceptyczne stanowisko w tej sprawie zamanifestował obecny kapelan salonu bp Pieronek. Niestety, z przykrością obserwowałem nawet włączenie w tę niecną kampanię nazwiska Mariusza Kamińskiego.

  Niewątpliwie, celem tej akcji było zdyskredytowanie księdza arcybiskupa, który miał odwagę stanąć w obronie Krzyża, upomnieć się o godność ludzką a teraz broni prawa ludzi wierzących do udziału w rynku medialnym. Otwarcie skrytykował skandaliczne blokowanie TV Trwam przez KRRiT.

  Takich ludzi potrzebuje Kościół. Takich ludzi potrzebuje Polska. Z utęsknieniem wspominamy, Prymasa Tysiąclecia czy Niezłomnego Księcia Kardynała Sapiehę. Umiejmy dostrzec też wysiłek w obronę Kościoła i człowieka współczesnych biskupów. Zapewne wielu z nas pamięta homilię księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w rocznicę tragedii smoleńskiej w Archikatedrze św. Jana. Tacy biskupi są albo przemilczani w przekaziorach, albo niszczeni.

  Naszym zadaniem jest twardo trwać przy takich pasterzach i bronić ich dobrego imienia. Dotyczy to również ludzi niewierzących. Toczy się bowiem walka nie tylko o miejsce wierzących w społeczeństwie, ale również o podmiotowość człowieka. I tego nie wolno nam pozwolić podeptać w imię jakiejś wolności, tolerancji, czy czegoś co sobie jeszcze salony wymyślą.

  Wasza Ekscelencjo, Najdostojniejszy Księże Arcybiskupie, proszę przyjąć wyrazy uznania i wdzięczności z życzeniami stałej opieki Pana Boga

  http://niepoprawni.pl/blog/3527/jego-ekscelencja-ksiadz-biskup-jozef-michalik

 4. filmyprawdy pisze:

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  “Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s