Pokochaj małego Jasia! – z cyklu „STOP ABORCJI” cz. II

„Mały Jaś” to model 10. tygodniowego płodu, który przedstawiciele Human Life International-Polska chcą wysłać do wschodnich krajów, żeby pomagał w przeciwdziałaniu aborcji.

„To naturalnej wielkości model maleńkiego dzidziusia w łonie matki w wieku 10. tygodni od poczęcia. Ma zaledwie 5 centymetrów. Można go wziąć do ręki, przyjrzeć się uważnie, przytulić, pocałować, a przede wszystkim uświadomić sobie, jak każdy z nas kiedyś wyglądał. Kładąc go na swojej dłoni nie sposób twierdzić, że „to jeszcze nie dziecko”” – czytamy na stronie http://www.hli.org.

Pokochać „Małych Jasiów”

– Human Life International to organizacja, która powstała w Stanach Zjednoczonych i ma swoje przedstawicielstwo na całym świecie. Dzięki czemu orientujemy się co i gdzie się dzieje – mówi Ewa Kowalewska  z Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia, reprezentujący Human Life International – Polska. – My, jako przedstawicielstwo polskie staramy się najwięcej działać na Wschodzie, czyli w krajach, które nie tak dawno temu należały do Związku Radzieckiego, a dzisiaj są już niezależne i zaczynają poszukiwać swojej drogi. Wiadomo, że w tych krajach wykonuje się niesamowicie dużo aborcji. Kobieta, która ma za sobą 7 aborcji należy do przeciętnej krajowej. Po prostu rzeka krwi. To spuścizna po komunizmie. Zauważamy, że w tych krajach zaczyna się na ten temat dyskutować. Nie tylko ze stanowiska etycznego ale i demograficznego – po prostu rodzi się za mało dzieci. Z punktu widzenia obrońców życia to jest najlepszy moment na zamianę.

Ewa Kowalewska zapewnia, ze Jaś uratował już nie jedno życie: – „Mały Jaś” to takie małe dziecko, całe z plastiku, w wieku 10 tygodni od poczęcia. Po prostu można go wziąć do reki, można mu się przyjrzeć i w ten sposób łatwiej pokochać. „Mały Jaś” jest tam potrzebny, żeby pomagać w uświadamianiu, ze dzieci zabijać nie wolno…

Jaś wygląda, jakby patrzył

„Każdy inaczej bierze do ręki „Małego Jasia”. Jedni ostrożnie i z czułością, inni niechętnie jakby „parzył”. W szkole inaczej biorą go dziewczynki – przyszłe mamy – a inaczej chłopcy – przyszli ojcowie. Ale u wszystkich budzi żywe uczucia”(ze strony http://www.hli.org.pl)

 – Taka miniaturka robi niesamowite wrażenie – dodaje Barbara Wiater, diecezjalny doradca życia rodzinnego w diecezji rzeszowskiej – dlatego, że często nie zdajemy sobie sprawy, że to maleństwo jest już tak pięknie ukształtowane. Kiedyś młody mężczyzna powiedział mi, że i mężczyznom należało by dawać do ręki „Małego Jasia”, żeby zobaczyli, że to jest człowiek. Pokazanie człowieka od tej maleńkiej istoty jest bardzo potrzebne. Ułatwia zmianę mentalności. Taką akcję przeprowadzono także w Polsce – dano „Małego Jasia” także naszym posłom, żeby zobaczyli, że to jest człowiek

Od Adminów:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Witajcie!

Przekazuję wiadomość i zarazem prośbę w imieniu Bractwa Małych Stópek  o wpłaty pieniężne na rzecz obrony życia dzieci poczętych, a nienarodzonych. Obecną inicjatywą jest produkcja modeli 10-tygodniowego nie narodzonego dziecka. Mają one pomóc ludziom w uzmysłowieniu sobie, że pod sercem kobiet faktycznie rozwija się dziecko, a wielu może zmieni zdanie, co do aborcji. Tak dla przykładu: ks. Tomasz Kancelarczyk – twórca Bractwa Małych Stópek i działacz na rzeczy życia – przeprowadził ostatnio ankietę ZA/PRZECIW aborcji. Bez Jasiów około 40 % uczniów było za aborcją, ale wystarczyło wcześniej bez słów tłumaczenia dać do ręki Jasia, aby za aborcją było niecałe 10 % ankietowanych.
Modele dzieci nie narodzonych tzw. Jasie mają być rozprowadzane w parafiach, szkołach i wśród wszystkich działających na rzecz życia.

Podaje dane do przelewu:
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356
tytuł przelewu: Jaś BMS
Bardzo ważne: 
 Za każde 10zł wpłacone na powyższe konto można otrzymać model Jasia, tylko informacja musi dotrzeć do ks. Tomka. Gdy dokonasz wpłaty wyślij maila na adres bractwoms1@gmail.com  z informacją ile pieniążków wpłaciłeś, podaj także swoje imię, nazwisko i adres, a wtedy i Ty otrzymasz JASIA.

Jeśli masz jeszcze jakeiś wątpliwości -obejrzyj ten bardzo drastyczny film!!! http://abortionno.org/

My polecamy ten film – Dziękuję Ci Mamo 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Pokochaj małego Jasia! – z cyklu „STOP ABORCJI” cz. II

 1. kochamciejasiu pisze:

  Bardzo ważny wpis. Pozwalam sobie znów umieścić link na moim prywatnym blogu.
  Od dziś kocham dwóch Jasiów 🙂

 2. Małgorzata pisze:

  Bardzo dziekuję za film „dziękuję Ci Mamo”,Bóg Zapłać

 3. siema pisze:

  I ja też pozwolę sobie umieścić ten wpis na swojej stronie

 4. JAN BRZEZIŃSKI pisze:

  PATRZĄC NA FILMY O TEMATYCE ABORCJI I SŁUCHAJĄC TE OD SERCA ŚPIEWANE PRZEŚLICZNE PIOSENKI ZALEWAM SIĘ ŁZAMI I W MODLITWIE PRZEZ MARYJNE POLECAM JE JEZUSOWI Z PROŚBĄ O PRZEJRZENIE – DUCHA ,NAWRÓCENIE ,A SĄSIADÓW BLISKICH I ZNAJOMYCH O POMOC TYM POTENCJALNYM MAMUSIOM,KTÓRE STANĄ PRZED TYM NIEŁATWYM WYBOREM.JAK NIE CHCESZ „MAMUSIU” DZIECKA TO NIE DOKŁADAJ RĘKI SWOJEJ DO MORDERSTWA NIENARODZONEGO DZIECKA, URODŹ JAK NIE DLA SIEBIE TO INNYCH LUDZI,KTÓRZY NIE MOGĄ MIEĆ SWOJEGO DZIECKA.Z PANEM BOGIEM. JAN.B

 5. Mag pisze:

  Tylko gdzie kupić jasie?

  • wobroniewiary pisze:

   Mag we wpisie wyżej jest informacja którą powtórzę niżej, mam nadzieję że jeszcze są małe Jasie, ale możesz zapytać pod wskazanym e-mailem.

   Podaje dane do przelewu:
   Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
   ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
   80-286 Gdańsk
   Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356
   tytuł przelewu: Jaś BMS
   Bardzo ważne: Za każde 10zł wpłacone na powyższe konto można otrzymać model Jasia, tylko informacja musi dotrzeć do ks. Tomka. Gdy dokonasz wpłaty wyślij maila na adres bractwoms1@gmail.com z informacją ile pieniążków wpłaciłeś, podaj także swoje imię, nazwisko i adres, a wtedy i Ty otrzymasz JASIA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s